Rotterdam krijgt feestelijk nieuw live-muziekfestival: Good Times
Start het weekend met vrienden, live acts en heel veel soul en funk meezingers!
Vanaf deze zomer heeft Rotterdam er een swingend live-muziekfestival bij. Op vrijdag 12 juni vindt in het Kralingse Bos namelijk de eerste editie van Good Times Festival Rotterdam plaats. Het thema van het festival is ‘Where Soul meets Funk’. Tijdens deze feestelijke muzikale kick-off van het weekend worden bezoekers via een R&B Sing Along langs o.a. Bruno Mars en Candy Dulfer meegevoerd, om uiteindelijk te eindigen met een knallend gezamenlijk optreden met headliner Sister Sledge.
Vrolijk feestje
Zoals de naam al aangeeft draait Good Times Festival om vrienden, plezier, lekker eten en drinken en heel veel lekkere soul- en funkmuziek. Het eerste deel van de avond is voor het Sing Along team van DJ Irwan en Rico Green. Zij worden speciaal voor Good Times Festival bijgestaan door toppers als Re-play, Glennis Grace en Gio. De R&B Sing Along is een concept dat in heel Nederland al maanden zorgt voor uitverkochte zalen, dus deze XL belooft veel goeds!
Speciaal voor de Bruno Mars-fans die geen kaartjes voor zijn concertreeks in Amsterdam hebben kunnen scoren (of daar juist voor in de stemming willen komen), komt Treasure optreden. Deze Bruno Mars tribute-band won vorig jaar de SBS6-programmareeks The Tribute: Battle of the Bands en staat garant voor een stevig soulvol feestje. Na dit swingende optreden pakt de 10-mans band Soul Connection van Candy Dulfer het podium, om het festival uiteindelijk af te sluiten samen met Sister Sledge. Deze legendarische act is verantwoordelijk voor een hele waslijst aan megahits als We are family, Frankie, Lost in Music en Last dance.
Dik voor elkaar
Good Times Festival wordt georganiseerd in samenwerking met Boothstock Festival, dat al 10 jaar ervaring heeft met het organiseren van festivals op deze plek in het Kralingse Bos. Van lockers tot toiletten, dat is dus allemaal dik voor elkaar. Het terrein wordt opgebouwd als een festivaldorp, waar het overal borrelt en bruist. Of je nu met vrienden, collega’s of je familie komt (of misschien wel allemaal), Good Times belooft je een knaller van een avond. Er zijn verschillende smaakvolle foodtrucks, met onder andere Karma Kebab van Cas & kas.
Fantastische start van je weekend
Met Good Times Festival slaat organisator JMR Event Makers twee vliegen in een klap. Het festival wordt namelijk gehouden op het terrein waar een dag later het festival Boothstock plaatsvindt. JMR-directeur Jasper Scholte vertelt: “We vonden het altijd zonde dat we maar voor één dag Boothstock een heel dorp opbouwden. Na drie keer Kidsstock op zondag zijn we blij dat we nu op vrijdag ook een mooi en energiek festival met feestelijke livemuziek neer kunnen zetten. Een fantastische start van je weekend.”
Over Good Times Rotterdam
Good Times Rotterdam brengt de beste soul, funk en disco naar je toe tijdens deze nieuwe after-work avond. De energie is ontspannen en de sfeer is sociaal, net als een goede vrijdagmiddagborrel. DJ Irwan leidt een onvergetelijke R&B Sing Along, en The Soulful Sessions zorgen voor een live-feel met tijdloze classics en hedendaagse favorieten, vaak met speciale gastartiesten. Good Times Rotterdam is er voor een breed publiek (25-65+) en staat garant voor een warme, kwalitatieve avond uit in Rotterdam.
Good Times Festival wordt gehouden op vrijdag 12 juni in het Kralingse Bos, van 16.30 tot 23.00 uur. Kaarten kosten 49,50 euro en zijn verkrijgbaar via www.goodtimesfestival.nl.
Adres: Kralingse Bos
Website: https://goodtimesfestival.nl/
E-mail: info@goodtimesfestival.nl
Facebook: www.facebook.com/goodtimes
Instagram: instagram.com/good_times_rotterdam/